PRACA DLA PSYCHOLOGA W DIECEZJALNYM OŚRODKU ADOPCYJNYM

Uwaga! Uwaga! Praca szuka człowieka!

Zgrany, otwarty i sympatyczny zespół Diecezjalnego Ośrodka Adopcyjnego w Sosnowcu poszukuje do kompletu psychologa na 1/2 etatu.

Praca w obszarze adopcji to praca wymagająca dość wszechstronnej wiedzy i umiejętności, bardzo rozwijająca i poszerzająca horyzonty.

Zadania m.in.: diagnostyka kandydatów, diagnostyka dzieci, opiniowanie, udział w posiedzeniach zespołów ds. okresowej oceny sytuacji dzieci przebywających w pieczy zastępczej, wsparcie dzieci i kandydatów, wsparcie rodzin adopcyjnych.

Istnieje możliwość udziału w szkoleniach we współpracy z ŚOA w ramach projektu: „W stronę rodziny – wsparcie usług adopcyjnych”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń.

Ważne! Co najmniej roczne doświadczenie w zakresie pracy z dzieckiem lub rodziną - jest to wymóg ustawowy.

Zapraszamy do składania aplikacji. Zespół DOA

Szczegóły pod linkiem:

Diecezjalne Centrum Służby Rodzinie i Życiu w Sosnowcu

W ramach Centrum działają:
Specjalistyczna Poradnia Rodzinna, Diecezjalny Ośrodek Adopcyjny, Poradnia Życia Rodzinnego dla narzeczonych.

Skontaktuj się z nami